Pro Arte Agencja Koncertowa impresariat artystów

Jump

Zespół tworzą cztery ładne i zwariowane dziewczyny z Białegostoku, wyróżniające się szaloną osobowością i energią sceniczną.

Założycielką, wokalistką a zarazem autorką tekstów i kompozytorką muzyki jest Magdalena Kaczyńska.

Oprócz Magdy w zespole są trzy tancerki Martyna Motybel oraz dwie siostry Izabela i Justyna Szpakowska.

 Zespół może poszczycić się nagrodę GRAND PRIX zdobytą w 2006 roku na XI Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, rok wcześniej na tej samej scenie przeżywał debiut. Zaprezentowany wtedy utwór „Zrozumiałam” został uznany za jeden z hitów lata 2005.

Repertuar zespołu tworzą nowocześnie zaaranżowane piosenki, zgodne z obowiązującymi trendami w muzyce tanecznej a występy grupy charakteryzują się ciekawą oprawą sceniczną oraz interesującą choreografią przygotowaną przez zawodowych choreografów mających na swoim koncie wiele osiągnięć.

 Magda na codzień jest zawodowym  kierowcą  ciężarówki !!!!!

Gwiazda programu "Na osi" emitowanego na TVN TURBO

Realizacja marzeń muzycznych to nie wszystko kolejną jej pasją zaraz po muzyce są samochody ciężarowe ta szalona kobieta pełna entuzjazmu i optymizmu wygrała konkurs pt. "Zostań zawodowcem" zorganizowany przez program "Na Osi" www.naosi.pl

 Wokalistkę zespołu mogliśmy oglądać na takich kanałach jak: TVN SIEDEM, TVN STYLE, TVN TURBO czy nawet TVN 24 gdzie w programie „Prosto z Polski ”był dosyć obszerny materiał na temat pasji Magdy.