Casandra

Casandra to nowy zespół na rynku muzyki tanecznej (disco polo). Założycielką i wokalistką tej grupy jest charyzmatyczna Elwira Matysiak, która przyjęła pseudonim oraz nazwę zespołu - Casandra.
Swoją karierę muzyczną rozpoczęła już w dzieciństwie stawiając swoje pierwsze kroki w scholi kościelnej w swojej rodzinnej miejscowości. W wieku 16 lat zaczęła uczęszczać do zespołu wokalnego „Chwilka” prowadzonego w klubie kultury „Piast” w Białej Podlaskiej. Podczas lekcji nauki śpiewu i emisji głosu zdobywała wszelką wiedzę z podstaw wokalistyki, którą obecnie wykorzystuje w praktyce. 
W 2007 roku zaczęła śpiewać w zespole muzycznym, który prowadzi wesela oraz inne imprezy okolicznościowe. Elwira śpiewa w nim do chwili obecnej.
W 2009 roku uczestniczyła w warsztatach wokalnych w Serpelicach pod kierunkiem Magdaleny Rzemek z zespołu Brathanki. W październiku tego samego roku rozpoczęła studia dzienne na kierunku zarządzanie w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej.
Obecnie zespół skończył pracę nad autorskim krążkiem muzycznym w stylu muzyki dance. Wydawcą płyty jest  firma Green Star, a materiał nosi tytuł "Diablica".

Zespół koncertuje na terenie całego kraju i występuje na różnego rodzaju imprezach, gwarantując dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia. 

Każdy występ to gwarancja niezapomnianej zabawy!
  • 606 21 38 39
  • biuro@agencjaproarte.pl
© Agencja Pro Arte. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk