Ivan Mladek Bandjo Band

Na początku 2008 roku hitem stał się słynny już "Jožin z Bažin". Najpierw zawojował internet (youtube.com), następnie telewizję, mówiło się o nim w radio i prasie. Filmik podbił serca Polaków, obejrzały go miliony osób... 

Tak się zaczęła polska kariera czeskiego kabaretu, znanego i popularnego przede wszystkim w Czechach i na Słowacji, gdzie jego pozycja jest już ugruntowana od wielu lat. Banjo Band Ivana Mladka jest jednak znany nie tylko fanom z Europy, zespół występował również np. w USA.Na rynku polskim pojawiła się płyta "Jožin z Bažin w Polsce". 

Ivan Mladek i Banjo Band mieli okazję w sezonie 2008 zaprezentować się licznej polskiej publiczności na żywo. Zawsze są u nas bardzo gorąco przyjmowani. Popularność artystów wzrosła jeszcze bardziej, gdy kabaret wystąpił na Festiwalu w Opolu, gościł w polskich programach telewizyjnych. Każdy występ w Polsce przyciąga rzesze wielbicieli i... media.

Sami Artyści mówią, że są bardzo mile zaskoczeni swoją popularnością i serdecznym przyjęciem przez sąsiadów z Polski. Jednocześnie jednak podkreślają, że gra im się u nas – jak w domu.
  • 606 21 38 39
  • biuro@agencjaproarte.pl
© Agencja Pro Arte. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk