Bene

Solista zespołu „BENE", to śpiewak obdarzony ciepłym, lirycznym głosem tenorowym o bardzo przyjemnej i niepowtarzalnej barwie. Akompaniują mu gitara klasyczna, skrzypce, flet i mandolina. Taki skład instrumentów gwarantuje typowo włoskie a jednocześnie bardzo piękne brzmienie.

Polska Grupa Artystyczna „BENE" ma w swoim dorobku wiele znaczących sukcesów jak zdobycie Grand Prix Sindaco di Benevento na południu Włoch czy koncert w wiedeńskiej Staatsoper wraz z żoną Jana Kiepury - Martą Eghert, transmitowany na żywo przez austriacka telewizję ORF. Uczestniczyła wielokrotnie w organizowanych przez polską dyplomację Dniach Kultury Polskiej w różnych krajach Europy, a XXI wiek powitała w USA, wzbudzając entuzjazm środowisk wywodzących swe korzenie z Europy.

W Polsce zespół koncertował na najbardziej liczących się scenach koncertowych, takich jak Filharmonia Narodowa czy Teatr Wielki, ale również w mniejszych miastach i miasteczkach na teranie całej Polski, gdzie zyskał wielkie uznanie publiczności.

Grupa „BENE" współpracuje ze światową siecią hoteli Marriott, w których muzyka tworzy niezapomniany klimat gorącego południa.

Zespół występował dla szerokiej rzeszy osobistości pełniących najwyższe funkcje państwowe, które w ostatnich latach odwiedzały Polskę, w tym Ojca Świętego Jana Pawła II, dla prezydentów i premierów państw całego świata oraz głów koronowanych.

Koncerty zespołu „BENE" słuchali też maestro Luciano Pavarotti, wspaniała Vanessa Mae i król muzyki pop - Michael Jackson, oklaskiwał Roman Polański.
  • 606 21 38 39
  • biuro@agencjaproarte.pl
© Agencja Pro Arte. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk