Pro Arte Agencja Koncertowa impresariat artystów

Kwartet Jorgi

Od początku działalności Kwartetu Jorgi BRACIA RYCHLI współpracują z teatrami tworząc muzykę do spektakli. Z ich propozycji muzycznych korzystał: Teatr Animacji w Poznaniu, Teatr "Gardzienice", Teatr w Gnieznie, Teatr w Legnicy, Teatr Lalki w Warszawie, Teatr "Kana" w Szczecinie, Teatr "Wierszalin", Teatr w Wałbrzychu, Teatr im. Witkacego w Zakopanem.     
Kwartet Jorgi dał setki koncertów w Polsce, brał udział w licznych festiwalach w Europie m.in na Festiwalu Fletowym w Londynie, Festiwalu Europejskiej Unii Radiowej "Sidmouth/Exeter Festiwal", dwukrotnie odwiedzał  Kanadę / koncerty w torontońskim Ontario Place /, dał serię występów w Wenezueli w ramach Dni kultury Polskiej.
Zespół wielokrotnie brał udział w ważnych i prestiżowych wydarzeniach muzycznych, min.na Festiwalu Muzyki Dawnej na Zamku Królewskim w Warszawie, czy też wykonując transkrypcje muzyki Witolda Lutosławskiego na koncercie otwierającym festiwal Jego imienia.
Muzykę Kwartetu Jorgi wykorzystywano w filmach polskich i zagranicznych, program drugi Polskiego Radia posiada kilkanaście godzin nagrań archiwalnych zespołu, dyskografia obejmuje pozycje wydane przez firmy: Pronit, Polskie Nagrania, JAM, Kamahuk, Quartet, Polskie Radio, FolkMagazine, Orange World.